<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=784516242304902&ev=PageView&noscript=1" />

Partnerzy

A4academy
Telefon
Twój rabat ?
10 %

A4academy to platforma szkoleniowa dedykowana trenerom personalnym, sportowcom, dietetykom, fizjoterapeutom i wszystkim pasjonatom zdrowego trybu życia. Na platformie znajdą Państwo kursy online w zakresie zdrowia, dietetyki, treningu i ruchu.

Kursy są prowadzone 100% online w formie VOD, co oznacza, że kursanci otrzymują dożywotni dostęp do lekcji i mogą uczyć się w dowolnym momencie, na dowolnym urządzeniu i bez wychodzenia z domu.

Po ukończeniu kursu, uczestnik ma szansę przystąpić do egzaminu, po którym otrzymuje imienny certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę.

Rabat na wszystkie kursy -10% na hasło: dobrydietetyk.olga

Avocatering | Zdrowie Jemy
Telefon
Twój rabat ?
15 %

Catering dietetyczny - Warszawa, Łomianki, Babice, Ożarów Mazowiecki, Piastów, Pruszków, Komorów, Piaseczno, Magdalenka, Lesznowola, Konstancin Jeziorna, Józefosław, Raszyn, Nadarzyn, Otwock, Józefów, Sulejówek, Ząbki, Marki.

Kod rabatowy - 15% : dobrydietetyk

Kilka informacji od Avocatering ;):

? ZdrowieJemy – używamy zdrowych tłuszczów tj. oliwa extra virgin, olej z awokado lub olej lniany.

? Tworzymy dania tylko na podstawie najlepszych sezonowych produktów.

? Pieczemy chleby z mąk pełnoziarnistych i bezglutenowych.

? Nasze ciasta, naleśniki, pankejki i chlebki są 100% wegańskie

? Diety bez laktozy bazują na mleku owsianym, sojowym, jaglanym oraz migdałowym

? Tworzymy domowej roboty kiszonki i warzywa marynowane na occie jabłkowym.

? Wszystkie sosy i pasty są wegańskie i przygotowujemy je od podstaw z produktów najniżej przetworzonych.

Diet coach
Adres
Postępu 15
Warszawa
https://aldonap.pl/
Telefon
665 060 091
Twój rabat ?
25 %

Zajmuję się Diet coachingiem, a ogólnie pomagam innym w odzyskaniu życiowej równowagi, głównie w schorzeniu hashimoto.

Fagron NutriGen™
Telefon
517 765 305
Twój rabat ?

Pacjent, z którym rozpoczynam współpracę, który zdecydował się na wykonanie testu genetycznego jest od początku drogi prowadzony „prawidłowo”, ponieważ mając mapę jego DNA od początku wiem na co zwrócić uwagę i jakie dobrać mu zalecenia. Spersonalizowana dieta w oparciu o badania nutrigenetyczne daje najlepsze rezultaty, ponieważ jest maksymalnie spersonalizowana.
Pracując z analizą genetyczną takiego pacjenta dostaniemy odpowiedź na pytania dotyczące wielu wyzwań, z którymi mierzymy się we współpracy. Jakie proporcje białek/ tłuszczy/ węglowodanów są najbardziej wskazane u danego pacjenta, aby odniósł najlepszy efekt. Także jaka aktywność fizyczna, z jaką częstotliwością w jego przypadku byłaby najodpowiedniejsza.

Każdy pacjent chudnie inaczej i jednym wzmożona aktywność fizyczna przyniesie lepszy efekt, u innych może nie mieć tak dużego znaczenia. Podobnie jak jednym wystarczy zwyczajnie dieta niskokaloryczna, a u innych lepszy efekt redukcyjny uzyskamy stosując dietę niskotłuszczową bądź niskowęglowodanową.

Z wyników testu nutrigenetycznego możemy odczytać m.in. predyspozycje do awitaminozy, do nietolerancji pokarmowych, wrażliwość na niektóre pokarmy i na smaki, metabolizm makro i mikro składników, predyspozycje do cukrzycy, insulinoOPORNOŚCI, nadwagi i otyłości oraz innych chorób dietozależnych. Badanie takie daje nam również odpowiedź na temat możliwości detoksykacyjnych organizmu, aktywności enzymów trawiennych i hormonów (w tym leptyny, adiponektyny, greliny in.). Oczywiście do tych wszystkich wniosków jesteśmy w stanie dojść bez wykonania testu, natomiast czasami zajmuję to kilka miesięcy, a nawet lat.
Wykonanie testu genetycznego otwiera nam mnóstwo nowych możliwości, wiemy odrazu na czym należy się skupić i co jest najlepszym rozwiązaniem dla danego pacjenta.

W moim gabinecie wykonasz test genetyczny Nutrigen!
Jeżeli chcesz otrzymać więcej informacji, skontaktuj się ze mną :)
tel. 517 765 305

Gipara Wear
Telefon
Twój rabat ?
25 %

SZYJEMY W POLSCE

Wszystkie ubrania projektujemy i szyjemy w Polsce, dzięki czemu mamy kontrolę nad każdym elementem produkcji i pewność dopracowania najmniejszego detalu produktów. Postawiliśmy na jakość, przemyślane rozwiązania i znakomite dzianiny, które spełniają się w najbardziej ekstremalnych sytuacjach.

DBAMY O ŚRODOWISKO

Los naszej planety nie jest nam obojętny, dlatego jako jedni z pierwszych w Polsce sięgnęliśmy po materiały z recyklingu do produkcji odzieży sportowej. Produkty z linii "I am recycled" powstały z dzianin i tkanin wykonanych z włókien z przetworzonych plastikowych butelek PET. Ubrania wykonane z tych materiałów charakteryzują się lekkością oraz wytrzymałością. Ze względu na właściwości termoizolacyjne i pochłaniające nadmiar wilgoci świetnie sprawdzą się nawet podczas ciężkich treningów.

WSPIERAMY CIĘ W TYM CO ROBISZ

Chcemy Wam pokazać, że nie musicie bić rekordów, żeby być szczęśliwymi i spełnionymi w tym co robicie! Według nas każdy ma swój KOD, unikalny zbiór cech, niepowtarzalny styl życia, który go określa. KODY Gipary to trening w zgodzie ze sobą, wysoka jakość naszych ubrań i dbałość o środowisko.

Rabat - 25% na hasło "olga" na cały asortyment

Gymsteer
Telefon
Twój rabat

Gymsteer to platforma cyfrowa łącząca obiekty
z branży fitness, wellness oraz szeroko pojętego well-beeing.Nowoczesne rozwiązanie zapewnia dostęp do różnych form aktywności i spędzania czasu wolnego. W mojej poradni również możesz korzystać z usług za pomocą aplikacji Gymsteer !

HealthLabs - Witaminy/suplementy
Telefon
+48 85 733 91 99
Twój rabat ?
10 %

HealthLabs, to firma, która zajmuję się produkcją suplementów diety.

Produkty wyróżniają:
- autorskie receptury
- wysokie dawki składników
- aktywne biologicznie formy
- ekologiczne opakowania
Firma współpracuję z doświadczonymi dietetykami i specjalistami za zakresu żywienia.
Suplementy tworzone są na podstawie aktualnej wiedzy medycznej i badań naukowych.

Dobierając składniki firmą kieruje się jakością, nie ceną. Surowce których używają spełniają wyśrubowane standardy i gwarantują najwyższą jakość. Wybieramy klinicznie sprawdzone, chronione patentami składniki pochodzące z plantacji na całym świecie.

Suplementy zamykane są w szklanych butelkach z ciemnego szkła i wkładane w tekturowe pudełka pochodzące z recyklingu. Przesyłka zapakowana jest z użyciem papierowej taśmy i naturalnego wypełniacza, który można rozpuścić w wodzie. Ograniczają plastik do minimum.

Każdego dnia pomagają wspierać naturalne zdolności regeneracyjne i obronne organizmu. Dzielą się wiedzą, dzięki której można wprowadzić zdrowe nawyki dostosowane do indywidualnych preferencji oraz stylu życia.

RABAT, na hasło "dobrydietetyk" -10% na produkty HealthLabs!

Janek Hernik - Trener Personalny - Warszawa
Telefon
664 738 321
Twój rabat ?

Jestem instruktorem kulturystyki Polskiej Akademii Sportu, trenerem podnoszenia ciężarów Akademii Level Up i międzynarodowym trenerem autoterapii powięziowej Blackroll. Jako uczestnik licznych szkoleń z zakresu treningu funkcjonalnego, medycznego, powięziowego oraz diagnostyki funkcjonalnej ciągle poszerzam swoją wiedzę, aby zapewnić najwyższą jakość oferowanych przeze mnie usług. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym, dwubojowym oraz mobility. Chętnie pomogę zarówno w budowaniu masy mięśniowej, jak i w utracie zbędnych kilogramów. Pod moją opieką wykonasz ćwiczenia prozdrowotne, które pomogą wrócić do sprawności po kontuzji lub wzmocnią sprawność Twojego ciała. W sporcie jestem obecny od najmłodszych lat, posiadam liczne sukcesy na szczeblu krajowym Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego jako kilkukrotny Mistrz oraz Wicemistrz Polski w futbolu amerykańskim. Zapraszam do współpracy!

Na hasło "Olga Białas Dobry Dietetyk" skorzystaj z darmowej konsultacji+podstawowej diagnostyki funkcjonalnej

Kamil Parol - Trener Personalny - Warszawa
Telefon
Twój rabat ?
10 %

Nazywam się Kamil Parol i jestem trenerem personalnym. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego z tytułem Mgr WF, certyfikowany trener personalny, trener przygotowania motorycznego, dietetyk sportowy, instruktor narciarstwa z ramienia AWF BP. Autor książki “Poradnik treningu domatora”, szkoleń online z zakresu dietetyki sportowej, treningu oraz suplementacji.

Moja praca to przede wszystkim pasja, w której trwam od małego, dlatego poświęcam się jej w 100%, czerpiąc radość z progresu moich podopiecznych, zarówno na treningach jak i On-Line. W sporcie jestem całe życie, od małego przetaczałem się przez różne dyscypliny sportu, zarówno jako zawodnik, prowadzący oraz zagorzały kibic. Uzależniony od sportowych wyzwań oraz stałego poczucia rozwoju!
.
Treningi odbywają się w klubie Fabryka Formy przy ul.Rondo ONZ 1 , Warszawa.
Na hasło "Olga Białas Dobrydietetyk" otrzymasz darmowy trening wprowadzający, a także rabat -10% na pierwszy pakiet.

Karta Dużej Rodziny
Telefon
Twój rabat ?
50 zł

Dla posiadaczy Kdr oferuję 50 zł zniżki na pierwszy program żywieniowy (lokalizacja Radom/Warszawa).
*zniżka nie łączy się z innymi promocjami i upustami

Magda Gruza - Trener Personalny - Warszawa
Adres
Telefon
603119723
Twój rabat ?

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym. Aktywny tryb życia oraz sport są moją pasją, którą staram się zarażać innych. Jeżeli już to czytasz to znaczy, ze chcesz coś zmienić w swoim dotychczasowym życiu i jestem z tego powodu dumna!

Treningi ze mną są dobrane indywidualnie pod założone cele oraz potrzeby. Ćwicząc ze mną możesz:
- zredukować tkankę tłuszczową
- zbudować masę mięśniową
- zredukować doskwierający ból
- poprawić samopoczucie
- nauczyć się ćwiczyć w poprawny i bezpieczny sposób

Oferuje treningi personalne:
- na siłowni Calypso przy ul. Nowoursynowskiej 154A
- w plenerze


Rabat na hasło "Olga Białas Dobry Dietetetyk" - darmowa pierwsza konsultacja

Mikołaj Kudełka - Trener Personalny - Warszawa
Adres
Telefon
513992992
Twój rabat ?
20 zł

Treningi, które prowadzę, zostały stworzone specjalnie dla osób, które amatorsko, półprofesjonalnie i profesjonalnie zajmują się jazdą na deskorolce, snowboardzie, wakeboardzie czy surfingu. Jest to trening funkcjonalny z elementami treningu siłowego. Zajęcia mają na celu poprawienia najważniejszych aspektów dla jazdy, czyli (wyskok, siła, balans, koordynacja, stabilizacja, dynamika, wytrzymałość, kondycja, wzmocnienie mięśni głębokich, zwinność oraz mobilność, ale również korygowanie wad postawy). Trening nie jest tylko i wyłącznie skierowany do sportowców, ale również i dla osób które chciałyby uprawiać szeroko pojętą aktywność fizyczną, ucząc się i zdobywając wiedzę na temat treningu funkcjonalnego czy siłowego.
Miejsce treningu do ustalenia: plener, dom klienta czy siłownia.

Rabat - 20 zł na pierwszy trening

Nordkrill
Telefon
Twój rabat ?
15 %

W Nordkrill dostarczamy następnej generacji olej z kryla, pozyskiwany z gatunku kryla antarktycznego Euphasia Superba, poławianego w sposób zrównoważony na Oceanie Antarktycznym.

Nasza flagowy produkt Nordkrill Ultra Krill Oil to unikalna formuła kwasów omega-3 (EPA i DHA), fosfolipidów, choliny i astaksantyny o udowodnionym wpływie na ludzki organizm. Powstał z myślą o tych, którzy prowadzą wymagający tryb życia i chcą kompletnie zadbać o swój organizm.

W Norkdrill działamy transparentnie i w pełni kontrolujemy łańcuch dostaw. Oznacza to, że dzięki nam możesz prześledzić drogę Twojej kapsułki z powrotem, aż do momentu połowu kryla. Wszystko zaczyna się na obrzeżach Antarktydy, w najczystszych wodach na ziemi.

Organics Beauty - naturalne kosmetyki do włosów, ciała i twarzy
Telefon
Twój rabat ?
10 %

Organics Beauty to ekologiczna drogeria internetowa, gdzie znajdziesz profesjonalny eko produkt, który odpowiada Twoim potrzebom pielęgnacyjnym. Jeśli jesteś eko-wrażliwym estetą, zapraszamy po bezpieczne i skuteczne kosmetyki wysokiej jakości.
Nasza drogeria internetowa to miejsce, w którym znajdziecie wyłącznie najlepszej jakości, naturalne kosmetyki do włosów, ciała i twarzy.
Kosmetyki naturalne i troska o środowisko to wyróżniki naszego sklepu online. Dlatego też proponujemy tylko to, co zdrowe i bezpieczne.

Rabat -10% na hasło "dobrydietetyk"

Piotr Baćmaga - sztuka fizjoterapii
Adres
Kleszczowa 16, Włochy Warszawa

https://www.facebook.com/bacmaga.physio/
Telefon
669-443-106
Twój rabat ?
20 %

Absolwent Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Uzależniony od ciągłego poszerzania swojej wiedzy z zakresu biomechaniki, anatomii i fizjologii człowieka. Aktywność fizyczna
i sporty siłowe to jego pasja, w których zdobyte doświadczenie przekłada na edukację i pracę
z pacjentami. Prelegent i założyciel koła naukowego “Patomechanika narządu ruchu” w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie.


W swojej praktyce współpracował z zawodnikami brazylijskiego jiujitsu, trójboistami oraz kulturystami. Jako terapeuta specjalizuje się w skutecznym diagnozowaniu źródła dysfunkcji i leczeniu dolegliwości bólowych dając natychmiastowy efekt, wykorzystując różne metody jak terapia manualna tkanek miękkich, terapia wisceralna, terapia nerwowo-mięśniowa czy pinopresura.

Rabat - 20% na hasło "OlgaDobryDietetyk" na pierwszą wizytę

Piotr Kołodziejczyk - Trener Personalny - Warszawa
Telefon
723 715 216
Twój rabat ?

Trener przygotowania motorycznego, trener personalny, instruktor kettlebell i fitness. Od najmłodszych lat związany ze sportem . Na początku była to piłka nożna, później trójbój siłowy i kulturystyka, obecnie jest to crossfit. W treningu wykorzystuje elementy gimnastyki , trójboju siłowego i kulturystki funkcjonalnej, dopasowane do stopnia zaawansowania podopiecznego. Skupiam się na świadomym wykonywaniu ćwiczeń. Współpracuje z osobami początkującymi jak i zaawansowanymi , również ze sportowcami.

Rabat ustalany indywidualnie.

plantaMED.pl
Telefon
Twój rabat ?
10 %

plantaMED.pl zajmuję się sprzedażą wysokiej jakości suplementów diety, kosmetyków.

Studio EMS BodyTec20+
Adres
ul. Franciszka Marii Lanciego 12
Warszawa
https://bodytec20.pl/trening-ems-warszawa/
Telefon
+48 795 005 518
Twój rabat ?

EMS to najefektywniejsza forma wysiłku fizycznego. Dzięki opiece wykwalifikowanego trenera i przy udziale urządzenia miha bodytec ćwiczący wykonuje 20-minutowy trening, który można porównać do 3-godzinnego wysiłku w siłowni.


Metoda EMS, od lat stosowana jest na całym świecie jako skuteczna metoda rehabilitacji pacjentów po urazach, kontuzjach i przeciążeniach. Jako najefektywniejsza forma aktywności fizycznej, lawinowo zyskuje popularność w branży fitness.

POKAŻ