<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=784516242304902&ev=PageView&noscript=1" />

Dlaczego warto?

Prowadzona przeze mnie poradnia dietetyczna w Warszawie, Radomiu należy do ogólnopolskiej sieci placówek poradnictwa dietetycznego DOBRY DIETETYK℠. Obecnie jest to największa i najbardziej renomowana sieć w grupie poradni żywieniowych w Polsce. Na rynku wyróżnia nas przede wszystkim bardzo zindywidualizowany system opieki nad pacjentem i bardzo wysoka jakość świadczonych usług.

Standard naszych usług  podlega ścisłej kontroli jakości, która została wyznaczona przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia DOBRY DIETETYK℠


Każdy opracowany program dietetyczny jest zawsze indywidualnie dopasowany do potrzeb i oczekiwań pacjenta. Przy projektowaniu jadłospisu zawsze staram się brać pod uwagę szereg różnych czynników, jak stan zdrowia, budowę ciała, poziom aktywności fizycznej, wyniki badań laboratoryjnych, preferencje smakowe, zdolności kulinarne, nietolerancje pokarmowe itp.

Wszystkie przygotowane programy dietetyczne są starannie przemyślane. Żaden pacjent nie otrzymuje jadłospisu na poczekaniu w trakcie wizyty, a po upływie kilku dni, w czasie których rzetelnie analizowane są rozmaite informacje zebrane podczas wywiadu.

Bazuję jedynie na bezpośredniej pomocy dietetycznej. Nie warunkuje skuteczności terapii żywieniowej koniecznością kupowania jakichkolwiek preparatów czy innych towarów. Zajmuję się tylko i wyłącznie dietetyką, a nie działaniami handlowymi.


W naszej sieci współpracujemy z lekarzami i specjalistami innych dziedzin medycyny, z którymi wspólnie rozwiązujemy bardziej złożone problemy.

Moja poradnia bierze udział w systematycznych szkoleniach, konferencjach i kursach doskonalenia zawodowego organizowanych zarówno przez Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia DOBRY DIETETYK℠ jak również inne placówki dydaktyczne, uczelnie wyższe. Nieustannie zdobywamy, poszerzamy i uaktualniamy naszą wiedzę.


Dzięki specjalnym rozwiązaniom informatycznym, wszyscy dietetycy w sieci posiadają na co dzień ze sobą stały kontakt. Wspólnie tworzymy jeden zespół, wymieniamy doświadczenia zawodowe i dzielimy się cennymi radami.


Oferowane przez moją poradnie programy dietetyczne są opracowane nie tylko na najwyższym poziomie merytorycznym, ale także charakteryzują się doskonałą jakością wydania.

POKAŻ